Hakkımızda


Bayilerimiz;

 

           Ajans, Reklamcı, Baskıcı gibi Bayilerimize güçlü makina parkurumuz ile aldıkları işlere çözüm ortağı olmaktayız. Aldığınız işleri Corel X5 formatında panoled@yandex.com adresine vektörel olarak yönlendirirseniz ve yapılacak işin mahiyetini bilgi verirseniz zeminli zeminsiz Kutu Harf vs. gibi en kısa sürede sizlere fiyat bilgisi teslim süresi bilgisi mail olarak cevaplanacaktır.

 

 

      

Son Kullanıcı Müşterilerimiz;

 

   Deneyimli ekibimizle sizlere işin başında görsel çözüm önerileri sunmak karşılıklı fikir jimnastiği ile işi olabilecek en doğru, en etkili ve kullanılmak istenen ömür kadar arızasız hatasız çalışmasını en az maliyetle sağlamak bizi rakiplerimizden farklı kılan ve öne çıkaran özelliğimizdir.

 

Rakiplerimize göre daha az maliyetle iş çıkarabilmemizin tek nedeni makine parkurumuzun güçlü olmasıdır.  Güçlü Makina Parkuru Bize aynı işi daha hızlı ve hatasız şekilde müşterilerimize sunabilmemizi sağlamaktadır bu nedenle maliyetlerimiz azalır bu farkı da müşterilerimize yansıtırız.

 

2010 yılından beri tecrübemize tecrübe teknolojimize teknoloji  katarak büyüdük, bölgenin en güçlü makina parkuruna sahip Açık Hava Reklam firması olduk…


Nasıl Çalışırız ?

 

- Çözüm önerilerimizi sözlü ve görsel olarak size sunduktan sonra
- Ön görüşmemizde sizden gelen talep doğrultusunda uygun görseller hazırlanır - Yapılan ön görüşme doğrultusunda size bir ön çalışma sunumu yapılır.

- Sunduğumuz ön çalışma üzerinde görüşlerinizi alırız
- Değişmesini istediğiniz yerler düzeltilir, çalışma tekrar hazırlanır.
- Sunduğumuz çalışmayı beğenmeniz halinde sözleşme (malzeme zaman yapım aşaması fiyat ödeme) hazırlanır.
- Tüm hizmetlerimiz ile birlikte mutlaka garanti belgesi düzenlenir.
- İş yapımı ve garanti süresi boyunca Teknik ve Kişisel Destek sağlanır.
- Memnun olmadığınız noktalar önemle dikkate alınır gerekirse düzeltilir


Son Teknoloji ile  Kutu Harf - Tabela - Totem - Pylon -  Bina Cephe Aydınlatma gibi Açık Hava Reklam işlerinizde çözüm ortağınız Panoled

 

İşinizi Panoled Yaptıysa Sorun Olmaz.

PANOLED AÇIK HAVA REKLAM

www.panoled.com